hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tук може да пишете за интересни изживявания и да опишете семейството си

Go down

Tук може да пишете за интересни изживявания и да опишете семейството си Empty Tук може да пишете за интересни изживявания и да опишете семейството си

Писане  Luna Longbotum Съб Юни 13, 2009 3:44 pm

Не се притеснявайте, а разпуснете и напишете интересни и забавни случки и/или опишете семейството си!
Luna Longbotum
Luna Longbotum
ученик РЕЙВЪНКЛОУ
ученик РЕЙВЪНКЛОУ

Брой мнения : 45
Join date : 12.06.2009
Age : 27
Местожителство : Отъри Сент Кечпол

Върнете се в началото Go down

Tук може да пишете за интересни изживявания и да опишете семейството си Empty Re: Tук може да пишете за интересни изживявания и да опишете семейството си

Писане  Luna Longbotum Съб Юни 13, 2009 4:15 pm

Здравейте, аз съм Луна Лонгботъм и ще ви разкажа исторята на семейството ми.

Майка ми Луна Лъвгуд (на нея съм кръстена) също е била ученичка в "Хогуортс" по времето на прочутия Хари Потър. Баща ми Невил също му е бил съученик. Много съм слушала от тях за Хари, Рон, Хърмаяни и Джини. Родителите ми са били членове на Войнството на Дъмбълдор.
След като е завършила майка ми отишла при дядо ми Ксенофилиус Лъвгуд, където в момента живеем. А баща ми станал професор по билкология (Растенията са му хоби. Цялата ни градина е пълна с тях),но след като се оженил за майка ми се отказал и го назначили в министерството на магията. След време се родила сестра ми Мери. (Честно казано тя е взела по малко от външния вид на всеки от родителите ми, докато аз съм копие на мама, а Сабрина -на татко.) След нея съм аз, а после е Сабрина.
Luna Longbotum
Luna Longbotum
ученик РЕЙВЪНКЛОУ
ученик РЕЙВЪНКЛОУ

Брой мнения : 45
Join date : 12.06.2009
Age : 27
Местожителство : Отъри Сент Кечпол

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите