hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Герои на учителите

+4
Тами Кинсъл
проф. Хънтър
GeGa
..``ferito``..
8 posters

Go down

Герои на учителите Empty Герои на учителите

Писане  ..``ferito``.. Вто Май 05, 2009 5:14 pm

Всички учители държат първоначален изпит за да бъдат приети!След като направите героЯ си ви изпращам теста по ЛС!!!
Име-
Години\повече от 18\-
Кръв- чистокръвна-родители магьосници/мътнород-родители немагьосници/смесен брак
Характер-
История-
Външен вид-
Домашен любимец-
Снимка-
Длажност - учител по....
Давайте,каквато пожелаете друга информация!!!




Длъжности:
Учител/ка по:
ГЗМС
ЗСЧИ
История на магията
Магипортиране
Древни руни
Митология
Аритмантика
Мъгълознание


Последната промяна е направена от ..``ferito``.. на Пет Юни 19, 2009 3:55 pm; мнението е било променяно общо 10 пъти
..``ferito``..
..``ferito``..
Директор,учител по Черните изкуства, ръководител на СЛИДЕРИН
Директор,учител по Черните изкуства, ръководител на СЛИДЕРИН

Брой мнения : 213
Join date : 05.05.2009

https://h0gwarts.forum.st

Върнете се в началото Go down

Герои на учителите Empty Re: Герои на учителите

Писане  ..``ferito``.. Сря Май 06, 2009 6:19 pm

Име-Жаклина Сантиаго
Години-23
Прякор- Жени
Родители-Изабела [майка] Теодор [баща]
Характер-Лесно-избухлива,амбициозна,забавна,много добра приятелка,магьосница.Обича да се осамотява!
История-Живее в Лондон сама ,обича да играе с приятели навън.Разбрала е че е магьосница на 4 си рожден ден ,има сестра на 20 години -Павлина Сантиаго ,баща й работи в минисерсвото на магията отдел мистерии,а майка й също в министерството на магията, но в отдел злоупотреба с магии
Външен вид-средно-висока,стройна,кафеви бадемови очи,дълга кафява права коса
Домашен любимец-сова Фифи и котка без име ,всеки път я нарича различно
Кръв-Чистокръвна
Длъжност-Учител по черните изкуства и ръководител на дома СЛИДЕРИН!
СНИМКА НА ГЕРОЯ!!!- Герои на учителите Emo тук е като малка
Герои на учителите 0,,6370339,00 < сега
Любим цвят - розов
Любим Спорт -плуване
Любимо число-3


Последната промяна е направена от ferito на Нед Май 17, 2009 9:06 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
..``ferito``..
..``ferito``..
Директор,учител по Черните изкуства, ръководител на СЛИДЕРИН
Директор,учител по Черните изкуства, ръководител на СЛИДЕРИН

Брой мнения : 213
Join date : 05.05.2009

https://h0gwarts.forum.st

Върнете се в началото Go down

Герои на учителите Empty Re: Герои на учителите

Писане  ???? Чет Май 07, 2009 9:50 am

Име- Меган Джоунс
Години- 24
Кръв- чистокръвна-родители магьосници
Характер- борбена н0 и мн весела и д0бра
История- живея в Лондон. м0ята люб0в Дж0н Томсън I love you Разбрах,че съм магь0сница к0гат0 превърнах една ябълка в красив едн0р0г .
Външен вид- красива,вис0ка със дълга черна к0са и кафяви дълб0ки и нежни 0чи
Домашен любимец- сова Ели
Снимка- на пр0фила
Длъжност - учител по Вълщебств0 рък0в0дител на Хъфълпаф

Давайте,каквато пожелаете друга информация!!!
любим цвят - бял
любимо число - 4

ОДОБРЕНА!!!


Последната промяна е направена от marz_baby на Нед Май 10, 2009 9:37 pm; мнението е било променяно общо 8 пъти

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герои на учителите Empty asidgagi

Писане  GeGa Чет Май 07, 2009 11:27 am

Име-Джон Томсън
Години -24
Кръв- чистокръвна-родители магьосници
Характер-Добър , весел
История-живея в Лондон с моята любов I love you Меган Джоунс ... Разбрах че съм магьостник когато накарах една кола да полети.
Външен вид-красив,вис0к със кафява к0са и кафяви очи
Домашен любимец-сова Рико
Снимка-на профила
Длъжност - учител по Куидич ръководител на Рейвънклоу

ОДОБРЕН!!!


Последната промяна е направена от GeGa на Нед Май 10, 2009 9:33 pm; мнението е било променяно общо 14 пъти (Reason for editing : Грешка)
GeGa
GeGa
Учител по Куидич
Учител по Куидич

Брой мнения : 4
Join date : 07.05.2009

Върнете се в началото Go down

Герои на учителите Empty Re: Герои на учителите

Писане  проф. Хънтър Чет Май 07, 2009 11:39 pm

Име- Джак Томас Хънтър

Години - 20 години

Кръв- Чистокръвна, но да, има и някои роднини мъгъли.

Характер- Дородушен съм и съчувствам на хората, понякога съм раздразнителен. Обичам да се шляя навън с приятелите си и да търся нови. Също така съм и много забавен (така казват приятелите), когато започна нещо, се старая и опитвам, докато не го свърша (дори и да не го свърша), голям инат съм. Ако някой стар човек ме помоли за услуга, (например да му помогна с багажа) ще помогна с каквото мога. Обичам да чета книги и да ги обсъждам с приятелите си.

История- Израстнал съм с майка си, баща си и двата си по-големи братя. И двамата са завършили училището и сега работят на ДиагоН- Али. Разбрах за магията, когато веднъж се ядосах на мама, защото не ме пуска навън (тогава естествено бях малък). Тогава вратата се отвори, а ключалката беше разбита. Когато постъпих в училището, още тогава си казах, че искам да работя тук, в замъка. И ето ме тук, да се кандидатирам за поста на учител по ЗСЧИ, този предмет ми беше любим като малък и за това реших да се запиша.

Външен вид-Мъж с къса, кестенява коса и кафеви очи. Висок е 181см, а теглото е 60кг. Лицето му е кръгло, устните са нормални на дебелина, носът малък и чипав, а веждите са дебели. Също така има и лунички. Харесвам цветните дрехи и обичам да нося фланелки с любими групи.

Домашен любимец- котка (бяла и пухкава)

Снимка- Герои на учителите 31-51

Длажност - учител по Трансфигурация и р-тел на някой от свободните домове. (ако има такива)


ОДОБРЕН!!!НЯМА СВОБОДНО МЯСТО ЗА РЪКОВОДИТЕЛ НА ДОМ!!! Wink
проф. Хънтър
проф. Хънтър
Учител по Трансфигурация и ръководител на Рейвънклоу
Учител по Трансфигурация и ръководител на Рейвънклоу

Брой мнения : 15
Join date : 07.05.2009

Върнете се в началото Go down

Герои на учителите Empty Re: Герои на учителите

Писане  Тами Кинсъл Съб Май 09, 2009 6:35 pm

Име- Тами Кинсъл
Учителка по Отвари
Години - 28
Кръв- чистокръвна
Характер- Тами е добра само с приятелите си и с животните... мрази всичко и всички, които й се изпречват на пътя... способна е да прощава много рядко. Обича да се запознава с нови хора, но... когато някой от приятелите я предупреди нещо относно новия й познат... Тами наостря уши и се старае да го проучи добре... Тя е много отмъстителна...
Външен вид-Тами има кестенява коса, кафяви проснизващо всичко очи... Тя е елегантна и красива. Лицето й е бяло, чисто и изпито. Кожата на цялото й тяло е такава...
Домашен любимец- Котка, змия и сова.
Особеност- Полукотка... с вампирски черти... има магически способности да чете мисли...
Снимка: http://cm1.theinsider.com/media/0/66/19/miley-cyrus-disney-488-9.0.0.0x0.432x713.jpeg

ОДОБРЕНА!!!

Тами Кинсъл
Учител по Отвари
Учител по Отвари

Брой мнения : 2
Join date : 09.05.2009

Върнете се в началото Go down

Герои на учителите Empty Re: Герои на учителите

Писане  Admin2 Пон Май 11, 2009 10:51 am

Име-Павлина Сантиаго
Прякор-Пави
Години-20
Кръв-Чистокръвна
Характер-красива,весела,добра,закачлива,обича малкити животни и деца
Външен вид-С черна права коса,средна на ръст,с кафеви очи,устните и са нормални по дебелина
Домашен любимец-Котка,сова и папагал
Зам.директорка,ръководител на Грифиндор,учител по Билкология
Снимка-Герои на учителите Selena-gomez
Любим цвят-СИН
Любимо число-11
Любими спортове-Волейбол и плуване
Admin2
Admin2
Зам.дирекор,ръководител на ГРИФИНДОР,учител по Билкология
Зам.дирекор,ръководител на ГРИФИНДОР,учител по Билкология

Брой мнения : 125
Join date : 05.05.2009

https://h0gwarts.forum.st/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Герои на учителите Empty Re: Герои на учителите

Писане  Киколино Пон Май 11, 2009 10:19 pm

Име- Симона Стюарт Лафет
Години\повече от 18\- 19
Кръв- чистокръвна
Характер-
Винаги съм приятелски настроена дори с хората, които мисля,че не съм за тяхната компания. Обичам да се лигавя от време на време. Мечтателка съм , а мечтите са най- разнообразни. Обичам да прекарвам много от времето си с дебелият ми котарак Гарфилд. Имам си го от малка и споделям с него всичко. Котарака ми е доста пухкав и тежи около 30 килограма. Когато съм тъжна си гушкам мечето, Бенджи. Рева и слушам тъжна музичка. Харесвам шарените цветове и свежето у всичко. Приятелите ми ме наричат: Душата на компанията. Не обичам да лъжа и не харесвам тъмните цветове. Сладкото е в характера ми. Нося всякакви стилове дрехи: от небрежни, елгаанти до Лолита стил. Двеиза ми е : Магията е в нишката на всяко едно нещо.
История-
Родена съм в китната България. малка държава разположена на Балканския полуостров в Европа. Страна с мноого красиви местенца. Годините й са повече от 1300. Мечтата ми беше да видя истинска морска костенурка, затова родутелите ми ме заведоха в Австралия. Там нали съм луда глава вземах паднах в една пещера и скочих в един басейн. Отогава съм русалка.
Израснах като едно щастливо, презадоволено, но не и разглезено дете. Обичах разходките, което и сега е така. Мечтаех си да бъде учител по астрномия и се надявам мечтата ми да се сбъдне. От малка знам че съм магюосница. Баба ми ми помагаше да развивам дарбите си. Нашите иска да ме пратят в Бобатон или Хогуартс обаче аз исках у нас и се наложи баба ми, която оглавява някаква групичка да ги извика всички да ми преподават. Аз учех бързо и бях наистина едно енергично дете. Магюосниците, които ме гласяха да заместя баба си след смърта й, която е далеч, но аз им отказах и дойдох тук. Котето си го имам от 13 годишна, когато станах русалка и с него сме неразделни. Почти няма ден, в който не излапам една близалка или дъвка.
Външен вид-
Сладка съм като шоколадка! Винаги усмихната и положитено настроена. Руса косичка и весели сини очи. Висока и слаба. Когато съм рибка има златиста голяма люспеста опашчица, която много си обичкам.
Домашен любимец-
дебелото коте Гарфилд

Снимка-
Герои на учителите I188461126_63932_3
Герои на учителите T_3693745
Длъжност - учител по астрномия

Допълнителна информация:
1. В трети клас има комоциом и отгава рабира за себе си и способностите.
2. В четвърти не само че си е говорила с дух, но и излиза от тялото си.
3. Когато е на 13 става русалка, попада в паралелн свят.
4. Правела е много щуротии от рода: скачане от водопад!
5. Клонирала се е на 2 места, за да излезе на среща с гаджето и да е в час по математика, успешно!
6. Борила се е с демонимо- Ледена кралица, като направо я изпепелява с умението си да прави Енергийни топки
Мони, когато използва тази невероятна дарба:
Герои на учителите Sun_Light_Energy
6. Губила си е душата на 17 години
7. Спасявала е куче от кола, като колата просто е фръкнала, а шофорът е паднал върху дюшек в парка.
8. Съживявала е мъртви хора и животни. Например, когато е на 12 спасява гълъбче, което има само перушина.
9. Любимо число- 13
10. Цвят- червен, розов и всички шарени
11. Слуша всякаква музика
12. Мисли, че любовта е " Дар за нас, но не бива да прекаляваме. Да ревнуваш значи да се страхуваш да изгубиш това, което вече нямаш"
13. Родители: Елизабет Лафет(майка) и Стюарт Лафет(баща)
ОДОБРЕНА!!
Киколино
Киколино
Учител по Астрономия
Учител по Астрономия

Брой мнения : 9
Join date : 11.05.2009

Върнете се в началото Go down

Герои на учителите Empty Re: Герои на учителите

Писане  Рейвън Маккензи Чет Юни 18, 2009 11:03 pm

Име - Рейвън Анн Маккензи

Години - На 19

Кръв - Чистокръвна

Характер - Отворена съм за всичко и всички. С времето съм си изградила собствено мнение и съм изглаждала чертите на характера ми. Предпочитам да имам малко приятели, но задължително истински. Умея да намирам добрите страни, в различните хора... Гледам на света от 'цветната' страна, но винаги нещо може да ми скапе настроението. Ако се депресирам, малко хора могат да ме извадят от това състояние.. Луда глава съм, вярвам в магията - няма значение в какъв ви е тя. Девизът ми е "Във всяко създание има магия, независимо колко надълбоко е скрита тя!". Все още не съм намерила сродна душа, няма я моята истинска любов. Но съм сигурна, че щом я намеря, бих направила всичко за него...

История: От малка пътувам из целия свят. Попринцип съм от Уелс, Великобритания. Имам корени обаче както от цяла Британия, така и от различните крища на света. Но причината за честите ми пътувания не е това.. една моя пра-баба е била световно известна руска балерина. Тя е поискала някой от внуците й да последва примера й - и ето ме сега. С изнесени презставления в почти всички краища на света, наричана "детето чудо на Русия" (въпреки че роднинските ми връзки с Русия, се дължат само на онази моя баба..), гордост за целия ми род.. а съм само на 19 години. И не е като да се каже, че танцовият ми талант е единсвтеното нещо.. освен че още от малка знам че съм магжосница (по линия на Великобританския ми род) а и съм нещо като.. ъмм.. "полувампир" - майка ми била ухапана от вампир повреме на бременноста, но баща ми я спасил. Убил вампира с магия, а след това завел майка ми на сигурно място..
Брат ми и сестра ми - Валънтайн и Елиза, малко ми завиждат за всичкото това. Аз винаги ги уверявам, че от всичко това не ми остава време за личен живот, което си е самата истина. Те са по-големи от мен, също магьосници. Въпреки всичко тримата винаги си помагаме и си доверяваме всичко.
Изявих желание да преподавам тук, в Хогуортс. Поради това се наложи ,за мое огромно съжаление, да откажа няколко главни роли в балетни постановки. Налагше се, поне за първите месец-два. След това щях да пътувам, отново щях да се занимая с танцовите постановки.. Щеше да ми е трудно, но много ми се иска да преподавам на бъдещите магьосници..

Външен вид - Русата ми коса е прекрасна. Винаги застава както я наглася, с копринен блясък и много мека на допир. Често я нося на кок, вдигнат високо на тила, покрай балета съм свикнала. Но също много обичам и да я пускам свободно, да си правя всевъзможни прически. Очите ми менят цвета си, ту са светлосини, ту зелени. Устните ми са малки и тънки. Веждите ми също са тънки, хубаво оформени, с цвета на косата ми. Кожата ми е бледа, заради полу-вампирската ми същност. Тялото ми е изключително слабо, висока съм 1,71см. и тежа едва 49кг.

Домашен любимец - коте на име Лин.

Длъжност - Преподавател по Елфология и Духология.

Друго:
- Мение за любовта: "Ако обичаш някога, пусни го да си отиде. Ако не се върне - значи така е трабвало, а ако се върне - пази го до край!" ..Вярва че когато намери своята истинска любов, ще бъде готова на всичко за него, ще го обича вечно!
- Цветя: Би се зарадвала на всяко цвете.. но за нея голям симол е розата!
- Готова е на всякакви луди неща, независимо какви са те..

Снимки:

Герои на учителите 394P

Герои на учителите 396C - Един път Елиза реши да експериментира с косата на Рейвън..
Рейвън Маккензи
Рейвън Маккензи
Учител по Елфология и Духология
Учител по Елфология и Духология

Брой мнения : 4
Join date : 17.06.2009

Върнете се в началото Go down

Герои на учителите Empty Re: Герои на учителите

Писане  ..``ferito``.. Пет Юни 19, 2009 3:51 pm

Перфектн0!!! Од0брена!!!
..``ferito``..
..``ferito``..
Директор,учител по Черните изкуства, ръководител на СЛИДЕРИН
Директор,учител по Черните изкуства, ръководител на СЛИДЕРИН

Брой мнения : 213
Join date : 05.05.2009

https://h0gwarts.forum.st

Върнете се в началото Go down

Герои на учителите Empty Re: Герои на учителите

Писане  sladkyty_155 Пон Яну 25, 2010 7:59 pm

Име-Лусиа
Години-21
Кръв-смесен брак
Характер-ами...обичам да се веселя харесват ми черните изкуства и защитата от тях.
История-Живях 20 години при родителите си (майка ми мъгалка баща ми магиосник) още от самото начало се е знаело че ще бъда магиосница.на 4 години започвам да правя магийки Smile .
Външен вид- Герои на учителите Webni5sum
Домашен любимец- Герои на учителите 4j8drwx7m
Снимка- Герои на учителите Webni5sum
Длажност - учител по ЗСЧИ или Митологиа в краен случай по мъгълознание





Длъжности:
ЗСЧИ
а и ако може да съм раководител на някой от домовете защото виждам че другите даскали не влизат и мога да помогна за нов персонал от даскали Smile

Одобрена си за дъжността учитеб по Митология и ръководител надом Хафърпаф.
sladkyty_155
sladkyty_155
Учител по Митология и ръководителн на Хафълпаф
Учител по Митология и ръководителн на Хафълпаф

Брой мнения : 19
Join date : 25.01.2010

Върнете се в началото Go down

Герои на учителите Empty Re: Герои на учителите

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите